Eksperci radzą, co kupić

 

   Nasz dział doradczy składa się z serwisantów sprzętu komputerowego, analityków rynku IT, redaktorów poczytnych pism i portali o tematyce technologicznej, programistów aplikacji mobilnych, pasjonatów ekstremalnego overclockingu (podkręcania sprzętu komputerowego do granic jego możliwości), jak i zwykłych użytkowników for internetowych, takich jak tweak.pl (obecnie purepc.pl), pclab.pl, elektroda.pl, extremesystems.org. Jeśli te nazwy cokolwiek Ci mówią drogi Kliencie, to wiesz, że trafiłeś dobrze po poradę! Nalezy jednak pamiętać, iż pomimo, że będzie to opinia fachowa - to nadal subiektywna!

 

  Możesz bezpłatnie skorzystać z naszej pomocy przy wyborze sprzętu używając poniższego formularza! Doradzimy Ci najlepszy naszym zdaniem wybór w interesującym Cię przedziale cenowym. Postaramy się pomóc wybrać sprzęt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Opisz więc dokładnie, czego potrzebujesz, a nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na Twoje zapytanie jak najszybciej! Ze względu na potrzebny czas do udzielenia fachowej i rzetelnej odpowiedzi - telefonicznie porady nie będą udzielane. 

 

Dane osobowe podawane w tym formularzu wykorzystywane są jedynie do kontaktu zwrotnego z klientem w celu odpowiedzi na jego zapytanie. Nie są one wykorzystywane do celów marketingowych ani żadnych innych.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Sonda
Planuję wymianę lub zakup
Facebook