O firmie

 

  Komputro.net to nie tylko sklep internetowy, gdzie znajdziecie Państwo zaawansowany, mobilny sprzęt elektroniczny i komputerowy w atrakcyjnych cenach. Naszą siłą jest pasja do technologii. Zespół Komputro.net to nie tylko specjaliści od handlu, reklamy i marketingu, jak to zazwyczaj bywa.

  Jesteśmy grupą ludzi, którą tworzą serwisanci sprzętu komputerowego, analitycy rynku IT, redaktorzy poczytnych pism i portali o tematyce technologicznej, programiści aplikacji mobilnych, pasjonaci ekstremalnego overclockingu (podkręcania sprzętu komputerowego do granic jego możliwości), czy też zwykli użytkownicy for internetowych, takich jak tweak.pl (obecnie purepc.pl), pclab.pl, elektroda.pl, extremesystems.org. Jeśli te nazwy co kolwiek Ci mówią drogi kliencie, to wiesz, że trafiłeś dobrze. 

 Jesteśmy w stanie zrealizować także zamówienia publiczne na sprzęt komputerowy, oraz informatyczny. Jeśli potrzebujesz więc doposażyć swoje biuro, klasę, szkołę, a nawet całą firmę - świetnie trafiłeś!

  Możemy więc zapewnić infrastrukturę informatyczną dla firm, przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych. Jeśli Państwo potrzebują kompleksowego wyposażenia w postaci sprzętu elektronicznego, komputerowego (gotowych stanowisk pracy, lub nauki - komputerów stacjonarnych, lub przenośnych), multimedialnego, urządzeń peryferyjnych, mobilnych, projekcyjnych, oprogramowania itp. - zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami!

  Ze względu na szybki czas realizacji zamówienia, bardzo niskie koszta dostawy i konkurencyjne ceny obsługujemy także sklepy stacjonarne zaopatrując je! Pamiętaj, że od Twojej wpłaty za zakupy u nas, do momentu, aż kurier dostarczy Twoj sprzęt mijają zazwyczaj jedynie 24 godziny! Przy cenie za dostawę kurierską średnio 12zł!

 

 

Zespół Komputro.net

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Sonda
Planuję wymianę lub zakup
Facebook